UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie no nie wygłupiajcie się. Piszecie noty prasowe nt wynajmu hangaru? Dużo ciekawsze jest to co dzieje się w wygaszanej odlewni GE. Zainteresujcie się co tam się dzieje, a dzieje się tyle i w takim tempie, że szczęka może opaść


Anuluj