UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

TA pozamykali gabinety Stomatologiczne, rozwiązali umowy na NFZ to jak chcą "walczyć" ? Maczetami, karabinem maszynowym ? Społeczeństwo ubożeje z dnia na dzień i nie stać na opiekę dentystyczną która jest wyjątkowo droga- tylko dla wybranych.


Anuluj