UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

TA pozamykali gabinety Stomatologiczne, rozwiązali umowy na NFZ to jak chcą "walczyć" ? Maczetami, karabinem maszynowym ? Społeczeństwo ubożeje z dnia na dzień i nie stać na opiekę dentystyczną która jest wyjątkowo droga- tylko dla wybranych.