Wybrany wątek opinii
Nie ma Zamoya I wszystko w plecy, mogli by wygrać chociaż dla checy, bo chyba awans już im nie grozi, nawet gdy rączki złożą do Bozi, Co on to robi, tam w tej Afryce, každy nam w nosa daje dziŝ pstryczek..
Do moderacji
Odpowiedz
6
7
@Zamoj wracaj - No to złóż rączki do "Bozi" i pomódl się, może poznasz tę tajemnicę.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1