UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie ma Zamoya I wszystko w plecy, mogli by wygrać chociaż dla checy, bo chyba awans już im nie grozi, nawet gdy rączki złożą do Bozi, Co on to robi, tam w tej Afryce, každy nam w nosa daje dziŝ pstryczek..

Zamoj wracaj