UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie ma Zamoya I wszystko w plecy, mogli by wygrać chociaż dla checy, bo chyba awans już im nie grozi, nawet gdy rączki złożą do Bozi, Co on to robi, tam w tej Afryce, každy nam w nosa daje dziŝ pstryczek..
Zamoj wracaj