UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"teraz zaczynają wierzyć w Konfederację" - Bo 8-letnia przygoda z PIS to za mało? Przygód potrzebują ci młodzi? Nie, młodzi w kolejkach stali by PIS pogonić, proszę Pana.
"teraz zaczynają wierzyć w Konfederację" - Bo 8-letnia przygoda z PIS to za mało? Przygód potrzebują ci młodzi? Nie, młodzi w kolejkach stali by PIS pogonić, proszę Pana.