UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Emerytów dobić? Gdyby emeryci nie pomagali dzieciom i wnukom, wymienieni nie żyliby tak dobrze, jak żyją, Ponad własny stan. Emeryci to ostatni intelektualiści. To dzięki Nim istnienie bibliotek ma sens. To Oni jedyni hołdują zasadom dobrego zachowania. Przyszłość nie wróży nic dobrego młodemu pokoleniu. Nauka nie jest ważna. Najważniejsze dla Nich są social media.

B