Wybrany wątek opinii

Patrząc na ten teledysk pomyślałem, czemu nie nakręcono go na Górze Chrobrego z pieknymi widokami Elblaga.
(2025.03.20)
Zgadzam sie, a szczególnie mając w pamięci koncert Rasm Almashan latem 2022.W pieknej scenerii góry i zachodzącego słońca. To miejsce jest stworzone do kontemplacji przyrody, muzyki i spacerów. Teledysk byłby ok.
(2025.03.20)
Myślę że ładniejsze są widoki z Gęsiej Góry i wschodzi i zachodzie słońca nie ma piękniejszego widoku na Elbląg...
MariuszLewandowski-Fc (2025.03.20)
Powrót do komentarzy