Wybrany wątek opinii
Patrząc na ten teledysk pomyślałem, czemu nie nakręcono go na Górze Chrobrego z pieknymi widokami Elblaga.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
Zgadzam sie, a szczególnie mając w pamięci koncert Rasm Almashan latem 2022.W pieknej scenerii góry i zachodzącego słońca. To miejsce jest stworzone do kontemplacji przyrody, muzyki i spacerów. Teledysk byłby ok.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Myślę że ładniejsze są widoki z Gęsiej Góry i wschodzi i zachodzie słońca nie ma piękniejszego widoku na Elbląg...
Do moderacji
Odpowiedz
1
1