UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Patrząc na ten teledysk pomyślałem, czemu nie nakręcono go na Górze Chrobrego z pieknymi widokami Elblaga.
Patrząc na ten teledysk pomyślałem, czemu nie nakręcono go na Górze Chrobrego z pieknymi widokami Elblaga.