UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Myślę że ładniejsze są widoki z Gęsiej Góry i wschodzi i zachodzie słońca nie ma piękniejszego widoku na Elbląg...

MariuszLewandowski-Fc

Anuluj