UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Myślę że ładniejsze są widoki z Gęsiej Góry i wschodzi i zachodzie słońca nie ma piękniejszego widoku na Elbląg...
MariuszLewandowski-Fc
Myślę że ładniejsze są widoki z Gęsiej Góry i wschodzi i zachodzie słońca nie ma piękniejszego widoku na Elbląg...
MariuszLewandowski-Fc