UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co wy z ta urwa Debica??? Najwazniwjsze miejsce w elblagu na ktore jezdzi sie dwa razy dziennie?? Ludzie do pracy jak nie maja dojezdzac...
Xyx
Co wy z ta urwa Debica??? Najwazniwjsze miejsce w elblagu na ktore jezdzi sie dwa razy dziennie?? Ludzie do pracy jak nie maja dojezdzac...
Xyx