UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co wy z ta urwa Debica??? Najwazniwjsze miejsce w elblagu na ktore jezdzi sie dwa razy dziennie?? Ludzie do pracy jak nie maja dojezdzac...

Xyx

Anuluj