UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

"Uśmiechamy się od ucha do ucha" - tak tak, wszyscy o tym wiedzą tylko jest problem taki że ci co tak się ciągle śmieją, zazwyczaj bez powodu to powinni się znajdować we wiadomym miejscu, razem z Napoleonami, Presleyami i takimi tam.