UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Widzisz to są weseli i uśmiechnięci ludzie a skoro sie nie uśmiechasz to smutny z ciebie człowiek. Presleya wielbią do dziś miliony i uważasz ich za psychicznie chorych??? Zobacz ilu ma naśladowców i sobowtórów a na Napoleonie wzorują się dziś wszyscy wielcy tego świata. Przykre że masz tak szare, nudne i smutne życie. Przemyśl i pomyśl bo może to ty się smucisz bez powodu a jeśli z powodem to tym gorzej.