UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Uśmiechamy się od ucha do ucha" - tak tak, wszyscy o tym wiedzą tylko jest problem taki że ci co tak się ciągle śmieją, zazwyczaj bez powodu to powinni się znajdować we wiadomym miejscu, razem z Napoleonami, Presleyami i takimi tam.


Anuluj