Wybrany wątek opinii

"Tylu ubogich Polaków nie było od dekady !!! Żyją poniżej minimum egzystencji Wyskok cen energii i żywności z lat 2022-2023 najmocniej dotknął najuboższych. Co 15.Polak żyje poniżej minimum egzystencji "
Skutki puslamizacji (2024.10.04)
@Skutki puslamizacji - Polscy i pisowscy emeryci ramię w ramię wyciągają chciwe łapy po 13 i 14 emeryturę. Ale oni to pikuś w porównaniu do glapińskiego z NBP. Ten bierze 27 wypłat rocznie
Wypłata + premie (2024.10.05)
Powrót do komentarzy