UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Skutki puslamizacji - Polscy i pisowscy emeryci ramię w ramię wyciągają chciwe łapy po 13 i 14 emeryturę. Ale oni to pikuś w porównaniu do glapińskiego z NBP. Ten bierze 27 wypłat rocznie

Wypłata + premie

Anuluj