UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Skutki puslamizacji - Polscy i pisowscy emeryci ramię w ramię wyciągają chciwe łapy po 13 i 14 emeryturę. Ale oni to pikuś w porównaniu do glapińskiego z NBP. Ten bierze 27 wypłat rocznie
Wypłata + premie
@Skutki puslamizacji - Polscy i pisowscy emeryci ramię w ramię wyciągają chciwe łapy po 13 i 14 emeryturę. Ale oni to pikuś w porównaniu do glapińskiego z NBP. Ten bierze 27 wypłat rocznie
Wypłata + premie