UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

"Tylu ubogich Polaków nie było od dekady !!! Żyją poniżej minimum egzystencji Wyskok cen energii i żywności z lat 2022-2023 najmocniej dotknął najuboższych. Co 15.Polak żyje poniżej minimum egzystencji "

Skutki puslamizacji