UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Tylu ubogich Polaków nie było od dekady !!! Żyją poniżej minimum egzystencji Wyskok cen energii i żywności z lat 2022-2023 najmocniej dotknął najuboższych. Co 15.Polak żyje poniżej minimum egzystencji "
Skutki puslamizacji