UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dość mrożenia cen, tarcz, bonów i deputatów. Dość cen regulowanych. Tak było w PRL i pis
Polski nie stać
Dość mrożenia cen, tarcz, bonów i deputatów. Dość cen regulowanych. Tak było w PRL i pis
Polski nie stać