UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gdyby pis zainwestował w OZE prawie 60 mld PLN z praw do emisji CO2 zamiast rozdać emerytom może nie mieli byśmy najdroższego prądu w Europie
Spadek po pis
Gdyby pis zainwestował w OZE prawie 60 mld PLN z praw do emisji CO2 zamiast rozdać emerytom może nie mieli byśmy najdroższego prądu w Europie
Spadek po pis