UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gdyby pis zainwestował w OZE prawie 60 mld PLN z praw do emisji CO2 zamiast rozdać emerytom może nie mieli byśmy najdroższego prądu w Europie

Spadek po pis

Anuluj