Wybrany wątek opinii

A gdzie jest w tym Pan Artur Pytliński - pełny nocnik, przepraszam - pełnomocnik, budżetu obywatelskiego? Przeciż Pan powinien już biegać i krzyczeć za unieważnieniem takiego budżetu obywatelskiego. W kontekście odkrycia tej afery, w której dyrektor departamentu zgłasza projekt i go sobie akceptuje prezydent miasta powinien to wszystko wstrzymać i wprowadzić do regulaminu zapis zakazujący takich praktyk. Nie do wiary!
(2024.09.25)
Byłem w 2023,teraz przedatawicielem mieszkańców przy zespole ds. organizacji BO jest Kamil Zimnicki. Za swojej kadencji wielokrotnie zwracałem uwagę na patologię ocen, przygotowałem gotowe druki do wdrożenia karty oceny formalnej i merytorycznej, żeby było wiadomo kto według jakich konkretnych kryteriów ocenił wniosek. Ale to nie ja odpowiadam za ich wprowadzenie. Nigdy nie pracowałem w UM, po godzinach bezpłatnie poświęcam czas żeby pomóc mieszkańcom. Jeśli chce Pan/Pani pomóc mi żeby to zmienić proszę o telefon lub SMS pod numer 883 798 544 między 12:00 a 20:00
ArturPytliński (2024.09.26)
Wytłumaczył Ci, o przepraszam, ci się pan A. Pytliński? Napisał z jakim "betonem" walczył? To teraz wypadałoby przeprosić go za ten zupełnie pozbawiony smaku, wygłoszony bez znajomości faktów tzw. żart : "pełny nocnik", nieprawdaż?!!
(2024.09.26)
@ArturPytliński - Panie Arturze 110/100 !
GłębokaMyśl (2024.09.27)
Powrót do komentarzy