UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A gdzie jest w tym Pan Artur Pytliński - pełny nocnik, przepraszam - pełnomocnik, budżetu obywatelskiego? Przeciż Pan powinien już biegać i krzyczeć za unieważnieniem takiego budżetu obywatelskiego. W kontekście odkrycia tej afery, w której dyrektor departamentu zgłasza projekt i go sobie akceptuje prezydent miasta powinien to wszystko wstrzymać i wprowadzić do regulaminu zapis zakazujący takich praktyk. Nie do wiary!