UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wytłumaczył Ci, o przepraszam, ci się pan A. Pytliński? Napisał z jakim "betonem" walczył? To teraz wypadałoby przeprosić go za ten zupełnie pozbawiony smaku, wygłoszony bez znajomości faktów tzw. żart : "pełny nocnik", nieprawdaż?!!