UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wytłumaczył Ci, o przepraszam, ci się pan A. Pytliński? Napisał z jakim "betonem" walczył? To teraz wypadałoby przeprosić go za ten zupełnie pozbawiony smaku, wygłoszony bez znajomości faktów tzw. żart : "pełny nocnik", nieprawdaż?!!