Wybrany wątek opinii
Radni nie powinni składać wniosków (i tu szczerze dziwi mnie, że dalej nie ogarnęli jaki to jest nietakt), urzędnicy tez. Ale inną rzeczą jest to, że mało kogo ten budzet obywatelski już obchodzi. Frekwencja jest mierna, projektów też malutko, nawet jak doliczymy radnych. Pierwszą rzeczą do zlikwidowania powinien być jednak Zielony Budżet, którego frekwencja na kilkaset głosów pokazała absolutny brak potrzeby takiej inicjatywy
Do moderacji
Odpowiedz
32
6
@Ktoś z wewnątrz urzędu - Bo jak BOjest ustawiony to po co składać projekty na te farsę i tracić czas ? Była nawet sytuacja kilka lat temu że głosowali nieżyjący mieszkańcy.... więc o czym my mówimy....
Do moderacji
Odpowiedz
3
0