UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Ktoś z wewnątrz urzędu - Bo jak BOjest ustawiony to po co składać projekty na te farsę i tracić czas ? Była nawet sytuacja kilka lat temu że głosowali nieżyjący mieszkańcy.... więc o czym my mówimy....

Wagabunda

Anuluj