UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Radni nie powinni składać wniosków (i tu szczerze dziwi mnie, że dalej nie ogarnęli jaki to jest nietakt), urzędnicy tez. Ale inną rzeczą jest to, że mało kogo ten budzet obywatelski już obchodzi. Frekwencja jest mierna, projektów też malutko, nawet jak doliczymy radnych. Pierwszą rzeczą do zlikwidowania powinien być jednak Zielony Budżet, którego frekwencja na kilkaset głosów pokazała absolutny brak potrzeby takiej inicjatywy

Ktoś z wewnątrz urzędu