UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Ktoś z wewnątrz urzędu - Bo jak BOjest ustawiony to po co składać projekty na te farsę i tracić czas ? Była nawet sytuacja kilka lat temu że głosowali nieżyjący mieszkańcy.... więc o czym my mówimy....

Wagabunda