UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Może by tak radni zaczęli popisywać się merytorycznymi interpelacjami na rzecz poprawy jakości życia w mieście, ale tu trzeba wykazać się wiedzą i umiejętnościami logicznego myślenia i pisania, a nie wciskania guzika !