UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Może by tak radni zaczęli popisywać się merytorycznymi interpelacjami na rzecz poprawy jakości życia w mieście, ale tu trzeba wykazać się wiedzą i umiejętnościami logicznego myślenia i pisania, a nie wciskania guzika !


Anuluj