UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Może by tak radni zaczęli popisywać się merytorycznymi interpelacjami na rzecz poprawy jakości życia w mieście, ale tu trzeba wykazać się wiedzą i umiejętnościami logicznego myślenia i pisania, a nie wciskania guzika !