Wybrany wątek opinii

Emeryci i renciści się uśmiechają i maja widać za dużo kasy. O dziękujemy Panie Tusku za te hojne dary.
(2024.09.04)
Emeryci niech wiedzą ze żyli na koszt uczciwych ludzi za głos na PIS. Byli nieświadomie używani jako taki trybik w maszynerii oszustwa PIS. Tylko że to PIS zarabiał miliardy a emeryci mieli na podwyżki, żeby szybko oddali co dostali.
(2024.09.04)
"Emeryci i renciści się uśmiechają i maja widać za dużo kasy" - Czytałeś, czy nie umiesz? Tu chodzi o wcześniejszych trollu@!
(2024.09.04)
Troll nie troll emeryci się usmiechają z rencistami. Od ucha do ucha. Tusk nawet kapciowe daje 1500 plus.
(2024.09.04)
Powrót do komentarzy