UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Emeryci i renciści się uśmiechają i maja widać za dużo kasy" - Czytałeś, czy nie umiesz? Tu chodzi o wcześniejszych trollu@!


Anuluj