UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Emeryci niech wiedzą ze żyli na koszt uczciwych ludzi za głos na PIS. Byli nieświadomie używani jako taki trybik w maszynerii oszustwa PIS. Tylko że to PIS zarabiał miliardy a emeryci mieli na podwyżki, żeby szybko oddali co dostali.