UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Emeryci niech wiedzą ze żyli na koszt uczciwych ludzi za głos na PIS. Byli nieświadomie używani jako taki trybik w maszynerii oszustwa PIS. Tylko że to PIS zarabiał miliardy a emeryci mieli na podwyżki, żeby szybko oddali co dostali.


Anuluj