UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
To chyba jakiś ewenement, w mapach - oddział przy Malborkiej/ Tysiąclecia- 6 nic nie robiących pań udaje, że patrzy w komputer. Przy pytaniu czy może być od ręki odpowiedź jednej z pań - ale dlaczego będzie trzeba poczekać 15 minut to lepiej proszę wrócić jutro. Pytam dlaczego? Skoro żadna z Pań nie jest zajęta to ja poczekam to 15 minut, żeby specjalnie tu nie wracać. Inna sytuacja- od roku zrobiony podział drogi- odbieram potwierdzenie dokonania zmiany- hura jest - raptem decyzją urzędu uzyskana po pół roku, idę do pokoju obok- centralnie 3 biurka dalej proszę o mapkę- o dziwy- na mapce nie ma naniesionej zmiany - przy tym biurku 6 miesięcy to za mało, żeby narysować kreskę. Takich mamy specjalistów w tym naszym zabetonowanym urzędzie. Polecam zatrudnić jeszcze pół miasta pociotek i innych kumpli na fikcyjne stanowiska. Ot takiego sobie wybraliście prezydenta. Nic się nie zmieniło.
red