UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

I niby co takiego tam pan widzi? Ja jakoś, jak miałam sprawę do załatwienia w urzędzie, to każdą załatwiłam. Potrzebny był dowód dostałam, potrzebne zaświadczenia dostałam, podatek w kasie opłaciłam itd. i nie widziałam, żeby ktoś leżał na biurku, czy pił kawę.