Wybrany wątek opinii

Gdy taki przyjezdny zechce skorzystać z Jak dojadę i zapyta o najbliższy autobus lub tramwaj a tam mu wyskoczy że będzie miał za 70 minut to będzie obciach. Z tego względu zmyślna władza woli takiego programu nie mieć u siebie w Elblągu.
(2024.08.23)
ale za rok jak zapowiadają może coś się zmieni, na rok rządów Pan Michał obiecał, to naprawdę bardzo szybko jak nie powiedzieć piorunem...
(2024.08.23)
Powrót do komentarzy