UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gdy taki przyjezdny zechce skorzystać z Jak dojadę i zapyta o najbliższy autobus lub tramwaj a tam mu wyskoczy że będzie miał za 70 minut to będzie obciach. Z tego względu zmyślna władza woli takiego programu nie mieć u siebie w Elblągu.


Anuluj