UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gdy taki przyjezdny zechce skorzystać z Jak dojadę i zapyta o najbliższy autobus lub tramwaj a tam mu wyskoczy że będzie miał za 70 minut to będzie obciach. Z tego względu zmyślna władza woli takiego programu nie mieć u siebie w Elblągu.