UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Gdy taki przyjezdny zechce skorzystać z Jak dojadę i zapyta o najbliższy autobus lub tramwaj a tam mu wyskoczy że będzie miał za 70 minut to będzie obciach. Z tego względu zmyślna władza woli takiego programu nie mieć u siebie w Elblągu.