UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy dacie szanse na ostatnie przemówienie Prezesowi w ramach jego poświęcenia dla TVP podczas poprzednich rządów, żeby mógł wspomnieć jak nieudolna jest obecna władza i jak wszystko psują? Prezes kocha Elbląg, także z chęcią stanąłby na scenie i przemówił do uniżonego ludu.

dawać_prezesa

Anuluj