UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czy dacie szanse na ostatnie przemówienie Prezesowi w ramach jego poświęcenia dla TVP podczas poprzednich rządów, żeby mógł wspomnieć jak nieudolna jest obecna władza i jak wszystko psują? Prezes kocha Elbląg, także z chęcią stanąłby na scenie i przemówił do uniżonego ludu.
dawać_prezesa