UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czy dacie szanse na ostatnie przemówienie Prezesowi w ramach jego poświęcenia dla TVP podczas poprzednich rządów, żeby mógł wspomnieć jak nieudolna jest obecna władza i jak wszystko psują? Prezes kocha Elbląg, także z chęcią stanąłby na scenie i przemówił do uniżonego ludu.

dawać_prezesa