Wybrany wątek opinii
Pierwszy kwartał 2024 rządów PO-PSL-SLD-2,50:
- polski oddział Nokii - 800 osób do zwolnienia
- polski oddział Levi-Strauss - likwidacja zakładu, 650 osób do zwolnienia
- Eltwin w Stargdardzie - 71 osób zwalnianych, większość załogi
- Backer OBR w Stargardzie - 90 osób do zwolnienia
- Poczta Polska - zapowiedź zmniejszenia zatrudnienia o 6000 osób, zdaniem związkowców będzie to 10 000
- MA Polska S. A.i BCube Poland Logistics w Tychach - 370 osób do zwolnienia
- krakowski oddział PepsiCo - około 200 do zwolnienia
- Magneti Marelli w Bielsku-Białej - 150 osób do zwolnienia
- BCUBE Poland w Bielsku-Białej - 55 osób do zwolnienia
- Wika we Włocławku - już 50,w kolejce 150 osób do zwolnienia
- Karolina - producent porcelany w Jaworzynie Śląskiej - likwidacja zakładu, ponad 200 osób na bruk
- Forte fabryka mebli - co najmniej 230 osób na bruk
- ING Bank Śląski - 1500 osób do zwolnienia
- Neonet - 100 osób do zwolnienia
- FCA Powertrain w Bielsku-Białej - zakład do likwidacji, 460 osób na bruk
- ICC Sery w Pasłęku - 70 osób do zwolnienia
- Agora SA - 200 osób na bruk
- Odlewnia staliwa GE w Elblągu - zakład do likwidacji, 170 do zwolnienia
- Aptiv Services Poland Kraków - 370 osób do zwolnienia
- Octopus Energy Kraków - 317 osób na bruk
To tylko te najbardziej liczne zwolnienia.
W powietrzu znowu czuć Zieloną Wyspę.
/Nowy Obywatel @NowyObywatel/
Do moderacji
Odpowiedz
20
34
@Konkret Oszustów 13 XII - Oj tam oj tam, przecież lato z radiem w Elblągu! Bawmy się!
Miały miliardy iść na onkologię zamiast na media publiczne ale co tam, przyklejmy uśmiechnięte serduszko na pierś i bawmy się!
Do moderacji
Odpowiedz
21
27
@Konkret Oszustów 13 XII - A teraz niech się durnie uśmiechają i to szeroko
Do moderacji
Odpowiedz
16
28
@Konkret Oszustów 13 XII - Widzisz do czego doprowadziły rządy pislamistów. Dobrze że Polacy ich pogonili bo po następnej kadencji nic by z Polski nie zostało Zobacz ile firm miało miliardowe straty w 2023
Do moderacji
Odpowiedz
20
7
@Konkret Oszustów 13 XII - KGHM, PGE i Grupa Azoty, jeden z największych producentów nawozów w Unii - każda z tych giełdowych firm, pozostających pod kontrolą państwa, miała w 2023 r. przynajmniej 3 mld zł straty netto.
Do moderacji
Odpowiedz
12
3
@Konkret Oszustów 13 XII - Menadżerowie z nadania PiS zarządzali państwowymi spółkami giełdowymi do czwartego kwartału ub. r
Raporty finansowe z końcówki roku wskazują na duże straty w spółkach kontrolowanych przez państwo
Giełdowy holding PiS zaliczył stratę 8,8 mld zł netto, co jest największą stratą od poprzedniej zmiany władzy
Do moderacji
Odpowiedz
16
7
@Konkret Oszustów 13 XII - A to wszytko odczuwamy po 8 latach rządów rabunkowej polityki PiS. Niestety !
Do moderacji
Odpowiedz
14
4
@Konkret Oszustów 13 XII - Bardzo dobre podsumowanie, a to nie koniec.
Do moderacji
Odpowiedz
3
6
@Konkret Oszustów 13 XII - Ja jednego trolla przypada co najmniej 10 rozumnych. Spokojnie. Takiego upadku jak za PiS nie będzie.
Do moderacji
Odpowiedz
6
2
@Konkret Oszustów 13 XII - Jaki jest cel tego wpisu? Manipulacja. Bo skup się za latach 2015-2023 to potem ogarniesz, że 2024 spija wszystko co w gospodarce wydarzyło się w ostatnich latach. A skoro 13.XII to Twoja ulubiona data to rządzą na razie 8 miesięcy. Latami metodą Szydło i Morawieckiego zwalać będą na poprzedników. Takich jak ty to opłaca się groszami a swoim daje posady za miliony. Jak kupić sobie niewykształcony elektorat za 500+ o tym socjologowie już nie jeden doktorat zrobili.
Do moderacji
Odpowiedz
10
2
@Patriota - Patriota. To jest podsumowanie rządów PiS. Jak traktowali te firmy przez 8 lat odbija się czkawką. Ty jesteś ślepy chyba bo za to rozdawnictwo płacisz Ty. Płacę Ja. Czy to PZU czy inne firmy dojone przez PiS odbiorą sobie wszystko w cenach usług i produktów od szarego człowieka nie od polityka.
Do moderacji
Odpowiedz
11
1