UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Konkret Oszustów 13 XII - Oj tam oj tam, przecież lato z radiem w Elblągu! Bawmy się! Miały miliardy iść na onkologię zamiast na media publiczne ale co tam, przyklejmy uśmiechnięte serduszko na pierś i bawmy się!

Arekn