UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Konkret Oszustów 13 XII - KGHM, PGE i Grupa Azoty, jeden z największych producentów nawozów w Unii - każda z tych giełdowych firm, pozostających pod kontrolą państwa, miała w 2023 r. przynajmniej 3 mld zł straty netto.


Anuluj