UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Konkret Oszustów 13 XII - KGHM, PGE i Grupa Azoty, jeden z największych producentów nawozów w Unii - każda z tych giełdowych firm, pozostających pod kontrolą państwa, miała w 2023 r. przynajmniej 3 mld zł straty netto.