UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Konkret Oszustów 13 XII - Menadżerowie z nadania PiS zarządzali państwowymi spółkami giełdowymi do czwartego kwartału ub. r Raporty finansowe z końcówki roku wskazują na duże straty w spółkach kontrolowanych przez państwo Giełdowy holding PiS zaliczył stratę 8,8 mld zł netto, co jest największą stratą od poprzedniej zmiany władzy

Ty pisowska zakłamana ...

Anuluj