UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przecież ułożono tam ogromne kamienie, aby nie parkować na trawie. I to dobry pomysł. Powinno się w mieście więcej wykorzystywać ten pomysł z głazami.


Anuluj