UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przecież ułożono tam ogromne kamienie, aby nie parkować na trawie. I to dobry pomysł. Powinno się w mieście więcej wykorzystywać ten pomysł z głazami.
Przecież ułożono tam ogromne kamienie, aby nie parkować na trawie. I to dobry pomysł. Powinno się w mieście więcej wykorzystywać ten pomysł z głazami.