UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
tak masz racje tylko że przez te kamienie jada jeszcze dalej w głąb parku mało tego wierzdzają przez chodnik ścieżkę rowerową po trawie a zatoka koło cmentarza ruskiego pusta stawiają w parku na górce w okolicy szkoły żeby widzieli swoje auto z cmentarza alejki wąskie jak jedzie auto to przechodnie zganiani są na trawniki bo wąsko