UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Do Pani wiceprezydent prosze odpowiedzieć co dalej z parkiem na ul Agrykola koło szkoły 3 ginie w oczach rozjeżdzany przez samochody wożące dzieci do szkoły ludzi przyjeżdżających do kościoła i na pogrzeby oraz wszystkich odwiedzajacych plac zabaw Dolinka park ten stał się parkingiem dla Dolinki brak reakcji policji i straży miejskiej rozjeżdżone alejki dziury po 30 cm rozjechane samochodami ławki co dalej???park objęty ochrona konserwatora zabytków jako teren zabytkowy tu nigdy nie powstanie parking a za zniszczenia przyjdzie nam zapłacić wszystkim jest coraż gorzej szkoła zamknęła bramy i auta parkują na trawnikach na wjeździe stoi znak zakazu ruchu pytam dla kogo czy czekacie aż dojdzie tu do tragedi zderzenie2 aut już było na alei parkowej chyba jeden przypadek w Polsce