Wybrany wątek opinii

Z lokomotywy tylko tabliczka została. Wszystko rozkradzione i sprzedane. Smutne. Niedługo to zostaną tylko te dwie śrubki i będzie radocha. Chłopcy zróbcie dochodzenie gdzie są lokomotywy, brama z parku modrzewie itp
Ręce opadaja (2024.02.01)
@Ręce opadaja - Brama jest na Gimnazjalnej. Ta sama.
(2024.02.01)
@Ręce opadaja - Brama jest koło muzeum. Wejście na zaplecze biblioteki.
Roman Zamech (2024.02.01)
@Ręce opadaja - brama z parku modrzewie jest zainstalowana w bibliotece elbląskiej z tyłu
(2024.02.02)
Powrót do komentarzy