Wybrany wątek opinii
Z lokomotywy tylko tabliczka została. Wszystko rozkradzione i sprzedane. Smutne. Niedługo to zostaną tylko te dwie śrubki i będzie radocha. Chłopcy zróbcie dochodzenie gdzie są lokomotywy, brama z parku modrzewie itp
Do moderacji
Odpowiedz
9
1
@Ręce opadaja - Brama jest na Gimnazjalnej. Ta sama.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@Ręce opadaja - Brama jest koło muzeum. Wejście na zaplecze biblioteki.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
@Ręce opadaja - brama z parku modrzewie jest zainstalowana w bibliotece elbląskiej z tyłu
Do moderacji
Odpowiedz
0
0